5 pomysłów na wyjazdy kamperem

podróże kamperem na dziko

Uwielbiasz naturę i nieszablonowe sposoby na spędzanie urlopu? Koniecznie przeżyj podróż życia w kamperze! To doskonałe rozwiązanie, które pozwala zwiedzić wiele miejsc, w krótkim czasie, nie martwiąc się o nocleg, rezerwacje lotów, czy pociągów. Nie musisz też kupować kampera, w sieci możemy znaleźć wiele opcji wynajmu. Zaszalej, poznawaj świat, i odwiedź miejsca, do których nie dotrze zwykły turysta, a my podpowiemy ci, gdzie można kamperem na dziko spotkać piękne krajobrazy i atrakcje, bez tłumów, czy komplikacji.

1: Wyjazd kamperem nad morze

To może i dość oczywisty wybór, ale nie dzieje się tak bez powodu. Morze wzbudza w nas emocje, pobudza kreatywność, a także daje doskonałe warunki do wypoczynku, w końcu gdzie odpoczniemy lepiej, niż leżąc na plaży i słuchając szumu fal. Kamper pozwala nam jednak na większą swobodę, możemy wybrać się w miejsca bardziej oddalone od cywilizacji, a co za tym idzie, tłoku, parawanów, czy natrętnych sprzedawców.

2: Mało znane jezioro

Jezioro również jest dość częstym wyborem, ale ty możesz iść inną ścieżką i wybrać mało znane, lokalne jezioro lub rzekę. Takie miejsca często nie posiadają rozbudowanej infrastruktury turystycznej, jednak są dzięki temu wyjątkowo klimatyczne, nieznane i lekko tajemnicze. W takich miejscach możne też poznać wielu wspaniałych ludzi, którzy opowiedzą Ci zadziwiające historie.

3: Miejsca związane z Twoją pasją

Większość z nas posiada pasję, zainteresowania, marzenia. Czas je spełnić! Wykorzystaj kamper i jedź w góry, gdzie jest wiele tras do zjazdów rowerowych, czy stoków narciarskich. Stwórz trasę i poznaj nowe stadniny i tereny do jazdy konnej. Poszukaj miejsc, które idealnie nadadzą się do spływów kajakowych. Możesz też odwiedzić najbardziej nietypowe restauracje, czy muzea.

4: Festiwale, koncerty i inne atrakcje turystyczne

Kamper może być również praktycznym rozwiązaniem dla fanów różnego rodzaju imprez plenerowych, koncertów, czy festiwali. Unikniesz problemów z przepełnionymi hotelami i wysokimi kosztami zakwaterowania.

5: Najpopularniejsze miejsca, ale za kulisami

Podróżując kamperem wcale nie musimy ograniczać się do odludzi. Możemy nim pojechać także do Paryża, Rzymu, czy Londynu i poznać kulisy tych miejsc. Kamper pozwoli nam zaoszczędzić na hotelach, a także zapewni więcej komfortu i spokoju. W dzień możemy zwiedzić miasto, odhaczyć na liście największe atrakcje turystyczna, a wieczór spełnić za miastem, ciesząc się spokojem i ciszą.

Dlatego, jeżeli nie boisz się wyzwań i chcesz zwiedzać świat na własnych zasadach, nie wahaj się, poznaj ofertę sprzedaży lub wynajmu kamperów.